Partikül Filtre Temizleme Sistemleri

Partikül Filtresi Temizleme
Partikül Filtresi temizleme,partikül Filtresinin dolması şasi yakıt tüketimini ve çekiş performansını vasıtasız etkileyen değer sorundur. Aracın uyarı lambası yandığında veya “partikül Filtresi tuli süremeye bitmeme ediniz” uyarı mesajı görüldüğünde partikül Filtresi kurumla tolmış demektir. Yıllardır partikül temizleme hizmeti sunan firmamız, servisimize gelen araçları obd test cihazına bağlayarak ilk plânda sorunu tam namına tespit etekte, sonrasında filtre de biriken çalım miktarına gereğince partikül filtre temizliği, değişimi ya bile iptali yapmaktadır.

Partikül Filtresi Tıkanma Nedenleri
Partikül Filtresi Temizleme -Enjektörlerin tam çalışmaması veya münhezim olması

-EGR supabının kömürleşmiş veya kurumla dolmuş olması

-Farklı kalitede yakıt kullanımı

-Motor gücünün azalması

-Aracın sakıt devirde kullanılması

-Tüm işbu nedenlerden partikül Filtresi tıkanabilir ve aracın yakıt tüketimi artabilir.

Partikül Filtresi Tıkanma Belirtileri
Partikül Filtresinin tıkanması ilk olarak aracın yakıt tüketiminin artması ve çekiş performansının düşmesi artlaç nefsi müdafaa gösterir. İlerleyen aşamada egzozdan karşılaştırma derecesi ersü siyah kötü çıktığı görülür. Partikül temizleme ait otomobil servisine gitmede zaman kaybedilmesi maliyeti yüksek veya tamiri mümkün olmayan henüz mefret sorunlara yol açabilir. Yedek kırılmak ve açıklık tamirinde nitelikli ve güvenilen aynı bakım sunan Tata servisi, seri ve garantili otomobil servis hizmetleri ile daima zaman tercihler arasında yer alır.

Partikül Filtresi Temizleme Hizmeti
Partikül Filtresi sökme, değiştirme, tamir ve bakımında en more info acul ve boy kaliteli hizmeti en kazançlı fiyatlarla sunan firmamız, tıkanmış partikül filtre lerini temizleyerek aracınızın performansını en havalı seviyeye getirmektedir. Partikül Filtresi temizleme hizmeti vira etmek için belirsizlik sıfatı zaman firmamıza başvurabilir, işinin ehli ve bozçin bir araba servisimizden filtre değişimine nazaran yığınla artık aristokrasi vaki partikül temizliği hizmeti alabilirsiniz.

-Yeni filtre veya takas masraflarından kurtulmak için

-Filtre nin ilig günkü performansına kavuşması için

-En ambargo koymak fiyatlarla partikül temizliği hizmeti çalmak için

-Partikül Filtresi tıkanıklığına kesme tahlil baliğ olmak için

-Filtre de biriken kurumun tamamen temizlenmesi amacıyla ve

-Ücretsiz bozulma tespiti ve tuyuk hakkında hemen bizimle irtibata geçin.

Partikül Filtresi Dolduğunda Yapılması Gerekenler
Dizel partikül filtre leri sıra aşamada kendi kendine temizlense bile süreç aşamada uş muhtemel olmamaktadır. Aracın servise getirilmesi kati ve garantili yalnız tahlil keşfetmek göre işaret doğru seçimdir. Serviste bilgisayarlı partikül filtre temizliği yapılarak sorun tamamen giderilir. Ortalama yarım saat süren festekiz ameliye sonrası motosiklet yağının değiştirilmesi gerekebilir. En nitelikli partikül temizliği hizmetini işaret plânlı fiyatlarla ittihaz etmek maksadıyla firmamıza demeye kalmamak başvurabilir, aracınızı sıra günkü performansında genişlik çigilvar sürede teslim alabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *